Оплата:

 

1. Готівковий розрахунок (накладений платіж у відділеннях Нової Пошти)( Мінімальна передплата 100 грн.)

Оплата замовлення здійснюється при отриманні замовлення  перевізником Нової Пошти. Також необхідно оплатити послугу Нової Пошти за доставку від 40 грн., послугу «Повернення коштів» - 10 грн., 2% від вартості замовлення та 0,5% від оціночної вартості виробу  – страхування.

pastedGraphic.png

 

2. Картою Visa/MasterCard

Ви можете оплатити замовлення за допомогою платіжної картої VISA/MASTERCARD через систему LIQPAY на сайті чи при отриманні замовлення у відділені кур’єрської служби.

3. Безготівковий розрахунок

При оформленні замовлення через кошик інтернет-магазину виберіть спосіб оплати «Оплата на карту» та натисніть «Оформити замовлення». Менеджер зателефонує вам та повідомить реквізити для оплати. Після оплати замовлення необхідно підтвердити зарахування грошових коштів нашому менеджеру – зателефонувати чи скинути скріншот про оплату +38(096) 521 45 98.

УВАГА! Квитанцію про оплату замовлення зберігайте до моменту підтвердження отримання грошових коштів від нашого менеджера, щоб уникнути незручних ситуацій.

 

Доставка:

 

1. На відділення Нової Пошти:

Доставка оплачується покупцем згідно з тарифами Нової Пошти, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті транспортної компанії.

2. Адресна доставка кур’єром Нової Пошти:

Послуга доставки кур’єром оплачується покупцем згідно з тарифами Нової Пошти, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті транспортної компанії.

 

Термін доставки:

 

Товар відправляється з понеділка по пятницю, за умови оформлення та оплати замовлення до 16:00.